Julie GrahamI

6,2
257 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Julie Graham
Teleboy

Wiem, że to portal filmowy, a nie "żurnal", ani wybieg, ale choć kompletnie nie znam Jej dokonań to swoim licem przyciągnęła mnie do siebie od razu ;-). Nie pozostaje nic jak coś obejrzeć spośród Jej dokonań (jak się da).

cOOba

Bardzo słuszna decyzja! Pozdrawiam!

cOOba

Myślę, że fakt że to nie jakiś portal modowy to nie ma jakiegoś istotnego znaczenia. Bo przecież tak samo filmweb nie jest jakimś portalem publicystyczno-politycznym, co i tak nie przeszkadza robić z niego często forum politycznego na stronach różnych aktorów i twórców, którzy zdecydowali się publicznie ujawnić ze swoimi zapatrywaniami.

Teleboy

Akurat właśnie jest ona w moim typie urody. A dlaczego jest trochę średnio znana, gra głównie w produkcjach BBC a nie miała okazji pokazać się w jakimś znanym hicie. Na przykład "Mumia", "Piraci z Karaibów", film o "Jamesie Bondzie" czy inne takie sensacyjne przygodówki, czy też jakiś serial historyczny typu "Wikingowie", "Spartakus", Rzym", "Dynastia Tudorów" itd. Sam nieraz najpierw znałem kogoś z takiego filmu filmu, czy serialu a potem okazywało się że gra też w różnych takich "skromniejszych" produkcjach, np. właśnie BBC.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones