Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

Za co on ma ocene 8/10???????

użytkownik usunięty

Takie pytanie jak ktos wie to niech pisze..................................................

użytkownik usunięty

Zapewne za śpiew...!? za krótki <br/> za krótki <br/>

Pewnie tak,wydaje mi się czy ktoś tu oglądał bez "Bez skrupułów" :)
Uważam że Daniel zasłużenie ma taką ocenę , widziałam go w prawie we wszystkich filmach i sądzę że jest bardzo wszechstronnie uzdolnionym aktorem. To logiczne jednym się podoba innym nie ale to nie znaczy że jedyne co potrafi najlepiej to zagrać Bonda,Ten aktor potrafi znacznie więcej niż niektórym się wydaje,i myślę że jeszcze nie raz nas zadziwi i nie mówię że wszystkich.
Wiem to po sobie na początku zachwycił mnie rolą Bonda ale kiedy obejrzałam kilkanaście innych filmów z jego udziałem i stwierdziłam że jest naprawdę dobrym aktorem, owszem są lepsi od niego ale oglądanie właśnie Craiga sprawia mi duża przyjemność.Podkreślam jego wygląd nie ma tu największego znaczenia w momencie kiedy oceniam jego grę ,bynajmniej dla mnie,owszem może dla wielu nie jest najprzystojniejszym facetem na ziemi ale nie da się ukryć że ma w sobie to coś,jedni mają delikatniejsze rysy inni mocniejsze, jedni przyciągają inni znowu odpychają od siebie, ale wygląd zewnętrzny nie powinien być w dużej mierze wyznacznikiem wartości człowieka,chyba że na samym początku.Łatwo jest kogoś szybko ocenić, ale pozory często mylą. Każdy z nas ma swojego mniej lub bardziej ulubionego aktora,lub aktorkę i to jest piękne dlatego powinno się uszanować albo przynajmniej akceptować innych wybory.

użytkownik usunięty
szpilkaDC

Tez uważa, że jest świetnym aktorem, ja go lubię i dlatego pytania za co ma taką ocenę mnie irytują.

dokładnie też mnie to irytuje. A ja odpowiem szanownemu ano u mnie ma za dwa filmy, a chodzi tu o Monachium i obłęd gdzie zagrał moim zdaniem pierwszorzędnie. Bondów nowych nie oglądam:)

jest zaje**stym aktorem, jesli jeszcze tego nie zauwazyles/as, to obejrzyj
filmy z jego udzialem...ale nie tylko Bonda.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones