Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

Jeśli chodzi o filmy z serii Jamesa Bonda to Craig dla mnie jest najlepszym 007

Kamilla_mak

Powiedziałam: nie wyzywaj. Tak trudno to zrozumieć?

Sylwia_Adamus

Daj spokój, nie gadaj z Kamilką, ona umie rozmawiać tylko o rolnictwie i hodowli bydła. Na żaden normalny temat nie da się z nią pogadać, ja chciałam rozmawiać o filmie a ona mi wyskoczyła z opisem swoich mało wyszukanych fantazji.

pani_sroka

Hahahaha! Ty o FILMIE????? Przecież ty nie masz pojęcia o filmie.
A temat rolnictwa i bydła sama zapoczątkowałaś, pastuchu.

Jesteś wolna, możesz odejść.

Kamilla_mak

Dobrze, że Ty masz pojęcie o pastuchach. Wracaj więc do nich, bo tematy związane z bydłem mnie nie interesują.

pani_sroka

Jak to nie? Moim zdaniem obora to twój dom, tyle o niej bredziłaś w innym temacie. Idź, może jakiś twój kumpel pastuch albo inny świniopas zrobi ci dobrze, bo jak widzę bardzo cierpisz.

Kamilla_mak

No i znowu zaczyna. Nie interesuje mnie ten temat, zrozum wreszcie. Możesz pogadać sobie o tym ze swoim drugim kontem.

Kamilla_mak

Oj, oj,... i to ma być dyskusja na tematy filmowe...?

pani_sroka

Oj, oj,... i to ma być dyskusja na tematy filmowe...?

pani_sroka

widzę, że nadal musisz walczyć z ta panią? Pozdrawiam!

Jaro_Nl

TY jakiś opóźniony jesteś? Ostatni post pochodzi z dnia 11 PAŹDZIERNIKA a dziś jest 26.12, więc o jakiej walce trwającej 'NADAL' bredzisz? Przylazłeś/aś tu, żeby byle co nabazgrać?

Kamilla_mak

wchodząc w ton twojej napastliwości powiem tak - , a ch... cie obchodzi, kiedy ja sobie tu wchodzę i takie chore dyskusje komentuję

Jaro_Nl

A bazgraj sobie, obnażasz tylko swój debilizm. Jesteś wyjątkowo niedorobiony, skoro nie widzisz, kiedy dyskusja się skończyła i po dwóch i pół miesiącach produkujesz jakieś chore teksty o jakiejś walce trwającej 'nadal'..... Odpier...... się ode mnie, a jak nie masz nic sensownego do powiedzenia, to WYPAD.

Kamilla_mak

Oj, ale zaimponowałaś poziomem wypowiedzi, naprawdę jestem "zaskoczony"!!! gdybyś tak po szwedzku napisała, to bym był zdziwiony, ale niczego innego się nie spodziewałem tylko właśnie takiego słownictwa spod budki z piwem. Co za przewidywalna baba...

Jaro_Nl

Piszę tak, żeby dotarło do twojego zakutego łba. Jak widać masz problem ze zrozumieniem języka polskiego, więc o szwedzkim zapomnij. Wyskakujesz z debilnymi tekstami ni z gruszki ni z pietruszki i masz pretensje, że ktoś ci to uświadamia. Goń się.

Kamilla_mak

Tak tak, dalej pisz "niezakuty" łbie, popisuj się prostactwem, brawo! \Nic tylko cytować! Tak samo jak twoje komentarze, które wypisujesz na forum... filmowym... brawo! więcej takich kobiet "na poziomie" nam potrzeba! No, dawaj, jeszcze jakiś "kulturalny wpis"... pokaż, jaka jesteś "oryginalna"... i "kulturalna", szanująca bliźniego... chodzący takt i klasa po prostu...

Jaro_Nl

Jesteś kolejnym kontem sroki? Bo tylko do mnie się przyczepiłeś i jakoś nie widzisz prymitywnych bluzgów, które wyszły z jej prostackiego dzioba. Sama ze sobą tu nie rozmawiałam, to nie moja wina, ze interlokutorka okazała się prymitywną dzidą. A na szacunek trzeba sobie zapracować, mój ty niedorobiony "bliźni"..... Jak na razie to ty zaczynasz gówno.aferę od nowa, wyskakując jak Filip z konopi z postem totalnie od czapy.

Jaro_Nl

Ja już skończyłam z tą panią dyskusję i Tobie radzę zrobić to samo, ponieważ z tą panią jakakolwiek rozmowa na poziomie jest niemożliwa. Również pozdrawiam.

pani_sroka

Nie gadaj sama ze sobą, tępa dzido. To ty sprowadziłaś tę dyskusję do poziomu dna i wodorostów, więc spadaj, znikaj i nie wracaj, bo rozsiewasz straszny smród dookoła, gdzie się tylko pojawisz.

Kamilla_mak

Będę gadała z kim zechcę, ale na pewno nie z Tobą. Żegnam i życzę miłego dnia.

Karina_15

Uważaj, zdradzę Ci teraz wielki sekret: założyłam konto na filmwebie po to, żeby oceniać filmy i wypowiadać się na związane z nimi tematy.

Ty tym bardziej nie napisałaś żadnego sensownego zdania. I nie odpowiedziałaś na moje pytania, stąd wnioskuję, że nie znasz na nie odpowiedzi i nie możesz niczego udowodnić.

Nie komentuję zamieszczonych przez Ciebie cytatów, bo Twoje próby wykazania się jakże rozległą wiedzą są zwyczajnie żałosne.

A Twoje wyszukane słownictwo najlepiej świadczy o kulturze osobistej. Odejdź w pokoju.

pani_sroka

Skoro pozakładałaś konta, żeby komentować filmy, to może zacznij w końcu to robić....., bo jak na razie, to tylko smrodzisz.

Cytatów nie komentujesz, bo ich nie rozumiesz, nie mówiąc już o tym, żeby wiedzieć skąd pochodzą i jaki jest ich kontekst.

Ty stąd wreszcie ODEJDŹ, przybłędo, przypełzłaś tutaj, NIE NAPISAŁAŚ ANI JEDNEGO ZDANIA NA TEMAT i prowadzisz jakieś debilne pseudo-dyskusje byle przeciągać.

Twoje wypociny powodują już mocny odruch wymiotny - nuda, nuda, nuda, banał i zgaga. Na początku chciałam się z ciebie ponabijać, bo jesteś niesamowicie łatwym celem ale już mi się znudziło. Nie jesteś warta więcej zachodu, PŁYŃ.

[URL=http://www.sherv.net/][IMG]http://www.sherv.net/cm/emoticons/sick/barfing-s miley-emoticon.gif[/IMG][/URL]

Karina_15

No to jakie zdanie Ty napisałaś na temat? Zacytuj.

Ponawiam prośbę o podanie liczby moich kont, a przynajmniej wzór, żebym mogła ją sobie policzyć.

Jak Cię nudzę, to ze mną nie rozmawiaj tylko wróć do ciekawszych dla Ciebie zajęć, co za problem. Nie musiałaś tak się mną przejmować. Ale wybacz, nie pływam.

Odejdę, jeśli zechcę. Ale coś mi się zdaje, że już się dzisiaj pożegnałyśmy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Karina_15

Nie wyzywaj.

Sylwia_Adamus

Płyń.

Karina_15

Ja chcę grzecznie, a ty swoje. Proszę tylko o to, żebyś nie używała określeń typu debil, kretyn, idiota, nie tylko w stosunku do mojej koleżanki. Jak już dyskutować, to jak dorośli ludzie.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Karina_15

A myśl sobie co chcesz.

Karina_15

Ty jesteś śmieszna z swoją żałosną teorią spiskową i rozpaczliwymi próbami zwrócenia na siebie uwagi.

pani_sroka

Nie wiem kto tu cały czas próbuje zwracać na siebie uwagę i przeciąga jakieś absurdalne klimaty w nieskończoność.
Twoje zachowanie jest typowe dla debilowatego trolla.
Mam wrażenie, że kiedy na ciebie plują, to ty mówisz, że deszcz pada........

Spadaj, kundelku i już mi tu nie ujadaj, bo rzygam tobą.

Karina_15

Przylazłam tu po to, żeby wyrazić swoje zdanie. Wiedziałaś, że do tego służy forum?

Czekam, kiedy odpowiesz na moje pytania.

pani_sroka

Na twoje pytania mogę się najwyżej załatwić, są tyle warte i tak ważne.
Uważam, że masz co najmniej 3 konta - pasuje?

Twoje zdanie też jest warte nie więcej niż ptasie odchody, wiec się nie wysilaj.


Karina_15

Tylko trzy? Nie postarałaś się! Myślałam, że wynajdziesz kilka setek. Do roboty, szukaj moich kont! Ale to ciekawe, dałaś mi do myślenia. Jeżeli mam trzy konta, a założyłam jedno i piszę z jednego, to kto założył pozostałe dwa i kto z nich pisze? Krasnoludki czy elfy, jak myślisz?

Wymyśliłam genialną teorię spiskową: Kamila to Twoje drugie konto! Nie zgadza się ze mną, więc to musi być Twoje drugie konto! Super zabawę wymyśliłaś z tymi kontami! Normalnie lepsza niż w chowanego!

pani_sroka

Niedługo sama będziesz szukać swoich kont, bo się w nich pogubisz.

I won do piaskownicy albo do zabawy w chowanego, myślę, że tam się spełnisz ze swoim bezmózgowiem. Do ambitniejszych rzeczy jesteś za głupia.

Karina_15

A więc miałam rację, to Twoje drugie konto, ha! No, to ile masz kont, przyznaj się! A,.zabawy w piaskownicy też były fajne, ale ta z kontami fajniejsza.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Karina_15

To ja mam psychiatrę? Możesz mnie z nim zapoznać?

Karina_15

Słuchaj-
myśl sobie co chcesz, ale nie wyskakuj tu z psychiatrami! Z takich rzeczy nikt nie ma prawa żartować. Bliska mi osoba cierpi na zaburzenia psychiczne i nie pozwolę, aby ktoś wyzywał drugą osobę od osób chorych psychicznie, bo to nie jest żart.

A jeśli już jesteśmy w tym temacie, to sama wykazujesz cechy typowe dla histronicznego zaburzenia osobowości i osoby pasywno-agresywnej.

Sylwia_Adamus

Wiesz, gdzie ja mam to, na co ty pozwolisz lub nie.......Wykazujesz cechy obsesyjne nie umiejąc przestać bazgrać bzdur w nieskończoność, o rozdwojeniu jaźni nie wspomnę.

Naprawdę, urzekła mnie twoja historia......
Zachowaj te swoje bełkotliwe wywody dla głupszych od siebie. Mnie one nie interesują ani na jotę.

Potraktowałam cię tak łagodnie tylko dlatego, że Polska po raz pierwszy w historii pokonała Niemców w piłkę nożną i nawet taka upierdliwa nudziara jak ty nie jest w stanie popsuć mi dziś humoru.

Ciekawa jestem czy będziesz tak bazgrać nie na temat w tym wątku do zakończenia swej nędznej ziemskiej wegetacji?

Karina_15

Nie. Ta dyskusja mnie nudzi. Z ignorantami nie da się rozmawiać. Naprawdę, szkoda mi Twojej ignorancji.

Karina_15

Dodam tylko, że poziom Twojego chamstwa jest niewymierny. Żałosne, nie umiesz dyskutować, więc wyskakujesz z obelgami. Niby czujesz się lepsza, ale cały czas mi odpisujesz.
Opuszczam ten wątek (a przynajmniej według Ciebie jedno z moich kont). To co chciałam napisać, napisałam.
Tylko żeby Ci żyłka nie pękła.

Sylwia_Adamus

A idźże już spać.....

Karina_15

Biedactwo, Ty już nie możesz porozmawiać z głupszą od siebie, bo ciężko byłoby Ci taką znaleźć.

Łagodnie potraktowałaś? O mamusiu! Cała drżę ze strachu, co mogłoby się stać, gdybyś nie była w tak dobrym nastroju.

Masz w ogóle pojęcie, co to jest rozdwojenie jaźni albo obsesja? Sądzę, że nie. Nie masz nawet pojęcia, ignorantko, jak szkodliwe społecznie jest używanie takich terminów bez rozumienia ich znaczenia. I bardzo ciekawe, jakie masz wiedzę z dziedziny psychologii, żeby wygłaszać takie diagnozy. Podejrzewam, że żadną.

Nie wiem, czy zauważyłaś, ale Ty odpowiadasz na moje posty, czyli również ciągniesz tę bezproduktywną rozmowę, hipokrytko. Spójrz na siebie.

pani_sroka

Ty na serio musisz być nieźle zaburzona, źle ci tu ale za każdym razem przypełzasz i żebrzesz o więcej. Tym bardziej, że już tyle razy się żegnałaś. Masz jakąś chorą obsesję, zmień psychiatrę, bo ten najwyraźniej ci nie pomaga i twój stan się niebezpiecznie pogłębia.

Mam nadzieję, że czujesz na sobie ciepło mojego moczu, bo właśnie cię olewam, choć mam wrażenie, że ty to uwielbiasz, inaczej byś się tak o to nie prosiła każdym swoim dennym postem.
Innej rady nie ma, trzeba olać cie definitywnie, sroka, inaczej będziesz tu smrodzić bez sensu w różnych wcieleniach dopóki nie zdechniesz w samotności w swoim gnieździe.

Karina_15

Wiesz, już któryś raz mówisz, że mnie olewasz, a dalej ze mną piszesz, więc pokazujesz tym samym swoją hipokryzję i brak konsekwencji. Proszę bardzo, udowodnij, że jesteś lepsza i przestań mi odpisywać.

Żegnałam się już z Tobą, ale mimo tego dalej odpisywałaś, nie miałam serca pozostawić Cię bez odpowiedzi, zwłaszcza, że widziałam, jak reagowałaś, kiedy długo się nie odzywałam. Chyba mam za dużo litości dla Ciebie.

Rozumiem, że Ty uważasz się za mojego psychiatrę, skoro mnie diagnozujesz i sugerujesz sposób leczenia.

Karina_15

Mów sobie o poziomie piaskownicy, ale nie mów, że ktoś jest gorszy bo ma chorobę/zaburzenia psychiczne. To nieprawda a jeśli tak myślisz, to jesteś dalej w głębokim średniowieczu. Lepiej poczytaj sobie jakieś publikacje naukowe na temat chorób i zaburzeń psychicznych.

Karina_15

Oj, oj, oj,... i to ma być dyskusja na tematy filmowe...?

pani_sroka

Dla mnie też nie

Jaro_Nl

To uważaj, bo psychofanki Craiga zaraz Cię zlinczują. Wystarczy spojrzeć na komentarze powyżej.

pani_sroka

No fakt, agresja taka, że dobrze, że jesteśmy tu anonimowo:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones