Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

Najlepszy Bond w historii

użytkownik usunięty

Nie ma co do tego żadnych wątpliwości.

mckk

Co w tym śmiesznego? napisałem, że WG MNIE Connery jest najlepszym Bondem i nic Ci do tego. Wypraszam sobie takie gadanie. Twoje zdanie mogłoby się odnosić do Craiga, bo to autor tematu napisał, że Craig jest najlepszym Bondem i nie ma co do tego wątpliwosci, czyli jakby to była prawda objawiona. Ja napisałem wyłącznie swoje zdanie. Trochę obiektywizmu człowieku i zastanów się na drugi raz co wypisujesz.

KLAssurbanipal

Dla mnie Brosnan najlepszy i co teraz zwyzywasz mnie, że się nie znam ?

mckk

Kogoś ja zwyzywałem, że taka nie na miejscu uwaga? Napisałem że wg mnie Connery jest najlepszym Bondem. Napisałem to normalnie. Ty się mnie przyczepiłeś bezpodstawnie, odpowiedziałem i teraz takie bezczelne gadki. Żałosny z Ciebie człowiek, który chyba tylko zaczepki szuka.

Najgorszy Bond w historii.

Dla mnie najlepsi zawsze byli Connery i Moore. Craig jest świetny, te nowe filmy z jego udziałem są świetne ale to już nie są filmy o Bondzie i on nim nie jest.

użytkownik usunięty

Widziałem wszystkie filmy z tej serii, i prawda, Connery zagrał Bonda dobrze, ale no i tak uważam że Daniel Craig zagrał lepiej swą rolę.

Jako dziewczyna muszę przyznać, że najprzystojniejszy był bezapelacyjnie Brosnan. Jednak to Craig jest moim ulubionym. Nie dorównuje poprzednikom w urodzie, ale ma coś znacznie więcej. Bond w jego wykonaniu to naprawdę n i e s a m o w i t y facet!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones