Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig
zielonykojot

Z całym szacunkiem, ale to nie jest zdanie. Trudno nazwać zdaniem przyrównanie innego człowieka do szamba. Minimum kultury, bo aż ciężko czytać podobne rzeczy.

0076802

...............

zielonykojot

W takim razie, przynajmniej według Twojej "opinii", wszyscy aktorzy powinni być szambem, bo w ten sposób zarabiają pieniądze na życie. Chyba niewiele wiesz o Danielu, skoro oceniasz go w tak powierzchowny i chamski sposób. Zawsze był aktorem mało docenianym przez szerszą publiczność, a występując w Bondzie nareszcie zyskał światowy rozgłos. Zasłużył, ciężko pracował i nie widzę w tym niczego złego. On nie jest chciwy, są aktorzy bardziej zasługujący na potępienie, bo grają beznadziejne role tylko dla zarobku, a on nie. Zresztą, pewnie i tak nie dotrze do Ciebie żaden argument. Na przyszłość: po prostu nie obrażaj kogoś, kogo nie znasz.

0076802

Nie oceniam go jako człowieka, bo go nie znam osobiście. Oceniam jego grę aktorską oraz jego wygląd- wygląda jak dziad. Mam do tego prawo. ;]

0076802

Nic osobistego. On jest wręcz ohydny... ;/ ... Dlatego skojarzył mi się z szambem...

zielonykojot

Musisz mi wybaczyć, ale nikt nie ma prawa do obrażania drugiej osoby, niezależnie od tego, czu jest to aktor, czy osoba niepubliczna. Nie uważasz, że można kulturalniej wyrazić opinię/zdanie/etc.? Mnie nie byłoby miło, gdyby ktoś nazwał mnie szambem, bo mój wygląd mu nie odpowiada. Myślę, że sympatykom Daniela również jest trochę przykro z tego powodu. Każdemu podoba się co innego, jednak niekoniecznie trzeba jechać z grubej rury.

PS. Czy gdzieś kwestionuję Twoje prawo do opinii? Skąd, oceniaj. Przecież nie zabronię, ale ja bym się nie wyraziła o Twoim ulubionym aktorze (jeśli go masz, nie wiem), że jest szambem, jakkolwiek by mi się nie podobał.

0076802

No masz rację, użyłem nieodpowiedniego słowa. poprawię się mówiąc, że wg mnie jest bardzo słabym aktorem, nie podobają mi się jego role, jego głos, ruchy, mimika i odrażający wygląd. Teraz lepiej ?:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones