Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 803 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig
Shalimar00

Moim zdaniem On nie musi na nikogo pozować. Po prostu ma takie usta, które mnie się bardzo podobają, jak zresztą cały On. A tępego wyrazu twarzy nie ma, wystarczy zobaczyć inne Jego filmy, to świetny aktor. Moim zdaniem jest bardzo przystojny i ma w sobie coś takiego, co nie pozwala mi oderwać o Niego oczu. A propos "oczu", to Jego oczy są wręcz niesamowite. Piękny, arktyczny błękit.

White_Carnation

Twoim zdaniem. i tyle w temacie.

Shalimar00

Napisałam przecież, że moim zdaniem, choć jak widac nawet na tym forum nie jestem w tym "moim zdaniu" odosobniona. A to, co napisałeś, to też TYLKO I JEDYNIE Twoje zdanie. Nic więcej.

White_Carnation

Właśnie prześledziłam Twoje wypowiedzi i wygląda na to , że jesteś jakąś psychofanką troglodyty- Daniela, co wszystko tłumaczy.

Shalimar00

Jeśli chodzi o troglodytów, to innego oprócz ciebie tutaj nie ma. A skoro jestem "psychofanką" a nie po prostu fanką, to chyba tym bardziej znaczy, że jego działanie na kobiety jest piorunujące? Nie odpowiadaj na mój post, poszukaj sobie lepiej jakiegoś troglodyty do pary.

White_Carnation

Oo, i panience nerwy szybciutko też puszczają :). Udzielasz sie niemal w każdym temacie na temat tego pana, bronisz go niczym matka swoje dziecko, uciekasz sie do personalnych ataków i stosujesz jakieś pseudo logiczne zabiegi argumentacyjne jakoby to co Ty postrzegasz jako urodziwe było właściwe wszystkim kobietom.
Może najpierw popracuj nad emocjami a później wdawaj się w jakiekolwiek polemiki

Shalimar00

Gdzie zobaczyłaś moje puszczające nerwy? Ja tylko stwierdzam fakty i wyciągam wnioski na twój temat, tak jak ty na mój. Nie trać czasu na śledzenie moich postów, bo raczej to zalatuje psychozą a nie moje "udzielanie się" w tematach o Craigu. "Pseudo logiczne zabiegi argumentacyjne"? Ojejku, nawet nie wiedziałam, że aż takie niesamowite zabiegi stosuję, dziękuję, że mi to uświadomiłaś w tych pseudo intelektualnych słowach.
I nie udzielaj mi rad, bo sama ich potrzebujesz, panienko. Na razie.

White_Carnation

Nie popłacz sie :)

Shalimar00

Już się popłakałam .

White_Carnation

Nie gadaj z takim ;) Widać, że nie potrafi dyskutować.

Shalimar00

też mnie ten dziubek mierzi zachowuje sie jakby robili mu fotki na facebooku zupełnie jak wiekszośc lasek, co za typ :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones