Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 721 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

Myślałem że to że wystapi w nastepnych częściach jest pewne na 100%

Podaj źródła swoich informacji a jak ich nie masz, to nie trolluj. Kto Ci powiedział, że Daniel Craig nie będzie już Bondem?

użytkownik usunięty
Karina_15

newsy na onecie , ze prawdopodobnie nowym bondem zostanie ten co gra teraz supermana , i w radiu chyba zet w audycji o filmach pare dni temu sugerowano że nowy bond będzie czarny i zagra go Foxx ..... mogłaś zapytać normalnie, bez opluwania , potrafisz ?

Opluwania? Chyba przesadzasz, nie oplułam Cię, po prostu podajesz jakiegoś newsa niczym nie popartego, to się zirytowałam, sorry.
Czytałam te newsy na różnych stronach angielskich i Henry Cavill powiedzial tylko, że CHCIAŁBY być nowym Bondem i że fajnie byłoby przejąć rolę po Danielu Craigu, ktory bardzo wysoko zawiesił poprzeczkę. Nie było nic o tym, że Daniel nie zagra Bonda. Ale pismaki ze wszystkiego zrobią sensację i często przekręcają wypowiedzi i naciągają fakty. Aktor powiedział, że fajnie byłoby być Bondem a pseudo-żurnalisci biją pianę i wymyślają niestworzone opowieści.

użytkownik usunięty
Karina_15

to z onetu http://film.onet.pl/wiadomosci/henry-cavill-marzy-o-roli-jamesa-bonda,1,5474179, wiadomosc.html
a z radia to nie podam bo chyba nie ma takiej możliwości

No właśnie, MARZY o roli a nie, że będzie ją grał...... to dwie różne sprawy.

Karina_15

Na razie pewnie bedzie grał Bonda ale jak bedę dalej takie zawirowania z serią że filmy o Bondzie powstawać bedą co 3-4 lata to nie zdziwie się że on sam zrezyguje z roli jak to zrobił Dalton w 1994 .Przecież on ma teraz najlepszy czas żeby grać Bonda ,szkoda go marnować ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones