Daniel CraigI

Daniel Wroughton Craig

8,3
61 705 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Daniel Craig

Wciąż nie rozumiem, jak ktoś z takim ryjem może być Bondem od tylu lat...

MyNameIsDeath

A ja nie rozumiem jak taki bezmózg jak ty potrafi sobie trafić łyżką z zupą do paskudnej mordy.

MyNameIsDeath

Spadaj na drzewo, Craig jest boski. 100% testosteronu, niesamowicie męski i seksowny. Ma piękne oczy, usta, bardzo męskie rysy twarzy, przecudowne ciało I zniewalający głos. Najseksowniejszy ze wszystkich Bondów, bo najbardziej męski.
Bond to nie ma być wypacykowany laluś, lecz facet z krwi i kości. Craig - miodzio.

White_Carnation

Można być męskim, a przy okazji nie wyglądać jak Plastuś. Craig nie ma tyle szczęścia :) A paniom życzę mnóstwo dystansu na przyszłość!

MyNameIsDeath

Moim zdaniem Craig wygląda super. Oglądanie go na ekranie to czysta przyjemność dla oka i ucha. Nie wygląda jak model z plakatu, ale właśnie te niedoskonałości czynią go tak pociągającym, wszystko razem się u niego wspaniale komponuje. Moim zdaniem jest rewelacyjny.
Nie wiem, jesteś może gejem? Bo trudno mi zrozumieć faceta, który wchodzi na forum jakiegoś aktora i wygłasza sądy o jego urodzie. Wszystko jest kwestią gustu, tobie Craig się nie podoba ale czy to jest powód, żeby zakładać nowy temat????? Otóż przeprowadzono ankietę i Bond Craiga najbardziej spośród wszystkich zadziałał na żeńską widownię.
Sam się zdystansuj i nie wypisuj płytkich głupot na forach.

White_Carnation

Kiedy fora między innymi wypisywaniu płytkich głupot służą! Kiedy chcę przekazać coś głębszego na temat kina, spisuję to w recenzji i puszczam ją w świat. Kiedy przychodzi mi na myśl banalna anegdota na temat aktora, zakładam nowy temat, bo mam prawo do pisania własnych tekstów i zamieszczania ich w sieci. Jeśli natomiast sądzisz, że mam ochotę kontynuować tę dyskusję na poziomie drugiej klasy gimnazjum, jesteś w błędzie. Pozdrawiam.

MyNameIsDeath

To właśnie TY wprowadziłeś tutaj poziom drugiej klasy gimnazjum. To, co napisałeś jest bardzo banalne ale na pewno nie jest anegdotą, bo nie jest zabawne, tylko prostackie. Zero polotu, zero puenty - gdzie tu anegdota? Pogięło cię?
Zostań w świecie horrorów. Tam pasujesz.

White_Carnation

Wiem, gdzie jest moje miejsce, królowo anegdot, nie przypominam sobie za to, żebyśmy się mieli okazję się poznać i żebyś posiadała najbardziej blade pojęcie o tym, jaką jestem osobą, co mnie interesuje i co sobą reprezentuję. Przestań już płakać i pogódź się z tym, że rzucanie w siebie ch*jami na forum to nie mój poziom. Powodzenia w szukaniu frajera godnego siebie, miłego dnia życzę, cześć!

MyNameIsDeath

Te horrory już całkiem ci na mózg padły. Craig jest super a ciebie nie chciałabym oglądać.

MyNameIsDeath

Nie obrażaj tu Plastusia! Wspomnienia z dzieciństwa mi niszczysz niedobry człowieku :p

MyNameIsDeath

Gratulacje! Wygrałeś prodiż. Jeszcze jeden głupi post i masz szansę wygrać toster.

MyNameIsDeath

Dla mnie to też pozostaje zagadką. Gęba jak u boksera na emeryturze, a koleżanki na jego widok sikają po nogach.

Blackstress

Hahaha, dokładnie, też nie wiem, jak można się nim zachwycać.

MyNameIsDeath

Chciałabym, żeby w przyszłości mój mąż miał taki "ryj". :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones