PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=434389}

Zakochany głupiec

Flashbacks of a Fool
6,8 7 547
ocen
6,8 10 1 7547
Zakochany głupiec
powrót do forum filmu Zakochany głupiec

"Zakochany..." sprawia wrażenie intrygującego filmu. Z jednej strony jego plusy - Craig i świetne
zdjęcia. Z drugiej strony ta rozlazłość.
Może gdyby trochę okroić tę retrospektywę film byłby lepszy. Mimo to jak dla mnie ma w sobie to
"coś"

ocenił(a) film na 7
madzia_1007

"Zakochany..." sprawia wrażenie intrygującego filmu. Bardzo trafny opis. W sumie jest o niczym ale przywołuje nostalgiczną refleksję o upływającym czasie. Dla mnie dobry film. 7/10

ocenił(a) film na 10
blackfox_fw

Zgadzam się. Przez ten film chodziłem struty przez bliskie dwa tygodnie zdając sobie sprawę, że to co było już nie wróci, nie naprawimy błędów i że robimy się coraz starsi, ustępując miejsca młodszym od siebie. To takie przykre bo nie mamy na to wpływu...

ocenił(a) film na 8
madzia_1007

Co, okroić retrospekcję?! Ja bym wycięła początek i koniec, a zostawiła same flashbacki... Musiałam oglądać film na dwa razy, bo za pierwszym przerwałam właśnie podczas wstępu z dorosłym Craigiem, bo usypiałam. Gdyby zostawić sam środek filmu, moja ocena byłaby wyższa.

une_banane_verte

Okroić sceny z dorosłym Craigiem? To byłoby zbyt okrutne :) Bylo na co popatrzeć :) Przestań.

Karina_15

Hahaha. Dokładnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones