PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=115058}

Przekładaniec

Layer Cake
7,0 25 186
ocen
7,0 10 1 25186
6,1 7
ocen krytyków
Przekładaniec
powrót do forum filmu Przekładaniec

Imię głównego bohatera padło tylko 2 razy w filmie i jeden raz nazwisko !!

Nasz bohater to Charlie McGuire

ocenił(a) film na 9
cgm

Racja ale co do imienia Charlie to nie jestem pewnien ale na pewno na nazwisko ma McGuire.

Kiedy są na spotkaniu z Jimmim w restauracji to pod koniec rozmowy Jimmy mówi do Gene'a: Utrzymuj pana McGuirea na bieżąco

ocenił(a) film na 8
Kruchy_serious

Jimmy mówi to do Daniela Craiga. Ma informować na bieżąco pana McGuirea - Gene'a McGuirea.

mojrzesz2

A jesteście pewni że to jego prawdzwie nazwisko? Ja zauważyłem że w budce telefonicznej, podczas rozmowy z..(zapomniałem z kim) mówi że nazywa się House.

użytkownik usunięty
RealKalps

no jak znalezli kinkiego martwego wtedy dzwonil do spiztala i przedstawił sie tak ale mógł klamac, napewno klamal :D mcguaier czy jakos tak tez nie bo to byl Gean mcguaier czy jakos tak :D:D

ocenił(a) film na 8

ani razu nie padło jego imię lub nazwisko, prawdopodobnie to taki sam chwyt jak z obrazem w RocknRolla ;)

użytkownik usunięty
baryl111

Mi sie wydaje ze ten obraz to bylo lustro... Byl taki moment jak rokendrolowiec stal u siebie na melinie przed tym obrazem spiewal i byloi widac jego odbicie ....

RealKalps

jak dzwonił z budki, to dzwonił do szpitala i nie powiedzial swojego nazwiska tylko adres "185 Kirby House". w ostatniej scene XXX mówi "moje imię? jeśli je znasz, jesteś tak samo sprytny jak ja" więc może jednak gdzies jest jego nazwisko powiedziane, lub pokazane w filmie.

ocenił(a) film na 7
wilk06

[SPOILER]
albo jeśli je znasz, to jesteś głupcem, "tak jak ja" - bo wszystko kończy się absolutnie dobrze, ale daję się rozwalić na schodach wyjątkowo żałosnemu pół mózgowi, któremu wydaje się, że odbiłem mu dziewczynę.

Wg mnie imię głównego bohatera w filmie nie pada, a na pewno nie jest to podczas sceny w budce telefonicznej.

Muszrom

też tak mi się wydaje, że imię nie pada albo zwyczajnie Layer Cake ;)

Muszrom

to zakończenie mnie zaskoczyło bardzo pozytywnie, wcześniej nie było zbyt zaskakująco.

ocenił(a) film na 7
cgm

Imię i nazwisko X nie pada.

Charlie = Charlotte, córka Eddiego Temple.
McGuire = Gene
Kirby House = adres budynku, w którym są zwłoki Kinkiego.

ocenił(a) film na 7
cgm

Niezły motyw z tym imieniem :)
Nie oglądałem aż tak uważnie, a oglądać drugi raz jakoś nie mam ochoty...
Z tego co wychwyciłem to jedynie, że raz mówiono do niego Kiddo- ale jego ksywą to chyba nie było he he.

rychu_rychu

Kiddo to w stylu synku/chłopcze.

Wojtek_dpo

On nazywa się "Layer Cake" na samym początku, tytuł filmu widnieje na jego drzwiach i w tym tkwi sęk. Przekładaniec to Layer Cake i on także zatoczył kółko jak jego poprzednicy. To ma głębszy przekaz, a swoją drogą mam nadzieję że przeżył :P

nikone

1:02:44 --> Jak wiadomo pan XXX miał również legalną pracę, wspominał o tym, kiedy wchodzi do swojego pustego biura na drzwiach pisze mr. R. Singh. Myślę że dobrze kombinuje :)

bongi

Źle kombinujesz...
To nie było jego biuro tylko jego księgowego (Pakistańczyka). Główny bohater mówi on nim w 10:01 -Raj is doing a very good job. mr. Raj Singh

mariuszlublin

Tak kombinują ci co nie znają pochodzenia nazwisk

ocenił(a) film na 7
cgm

Ja p!erdole ludzie skończcie już z tymi pseudo-inteligentnymi wywodami nt. imienia głównego bohatera bo ono nie pada. Mówiąc o tym jak to w genialny sposób odkryliście że nazywa się Ben John czy Staszek bo takie imię gdzieś tam padło w filmie narażacie się na śmieszność

FuckYea

chcesz powiedzieć, że jesteś na wskroś spostrzegawczy i przeczytałeś wszelkie napisy na drzwiach, skrzynkach listach w filmie ?

ocenił(a) film na 7
FuckYea

Naprawdę trzeba być niezłym głąbem, żeby myśleć, że Mr X nazywał się House, Kiddo lub Charlie McGuire ahahahhahaha

cgm

Właśnie nie wiedziałem jak się nazywa. Skąd to wiadomo?

MarcoK

A dobra, widzę, że ty też nie wiesz, bo to nie pada.
BEZ ODBIORU

cgm

Thomas Carey; zainteresowanym wyjaśnię krok po kroku skąd to przekonanie.

savee_saveetat

Oświecisz mnie?

ocenił(a) film na 7
savee_saveetat

wyjaśnij

ocenił(a) film na 7
cgm

To oczywiste, a nikt tego nie wie - James Bond

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones