PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=876242}

Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Glass Onion: A Knives Out Mystery
6,6 91 984
oceny
6,6 10 1 91984
6,6 50
ocen krytyków
Glass Onion: Film z serii "Na noże"
powrót do forum filmu Glass Onion: Film z serii "Na noże"

Obawy

ocenił(a) film na 7

Po nowym zwiastunie obejrzałem zwiastun do pierwszej części i od razu widać, że poziom w 1 był znacznie wyższy. Już nawet nie chodzi o samych aktorów, ale i klimat oraz dialogi były bardziej dopracowane. Plus Benoit Blanc w tej nowej odsłonie ma totalnie innych charakter, bardziej zbliżony do wymagań netfliksa. Aż szkoda, że Lionsgate odsprzedało prawa do tej marki :/

ocenił(a) film na 10
Kalimdor

Zgadzam się. Pierwsza część miała świetne zwiastuny i sam film również był super. Pierwsza zapowiedź drugiej części mnie zaciekawiła , ale pełny zwiastun mnie rozczarował. Miałem wrażenie , że oglądam zwiastun jakiejś głupiutkiej komedii. W ogóle nie odczułem tej tajemnicy i intrygi. A zmiana charakteru Benoita tragiczna. Zrobili z niego jakiegoś śmieszka , który stracił pazur z poprzedniej części i w ogóle nie przypomina przenikliwego detektywa. Nawet mimika twarzy jest inna

ocenił(a) film na 5
Kalimdor

Fakt - trailer nie zachęca. Wygląda to dziwnie. Ale oczywiście obejrzę, bo pierwszy był po prostu fantastyczny czyli 9/10 (jak dla mnie) i głupio by było nie sprawdzić co teraz z tego zrobili. Ale.... niestety po trailerze jestem nieco sceptyczny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones